Unofficial Results Tuesday, November 3, 2020
Results for Selected Precincts in Kittson County
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Donald J. Trump and Michael R. Pence | 0 | 0.00% | |
Joseph R. Biden and Kamala Harris | 0 | 0.00% | |
Roque "Rocky" De La Fuente and Darcy Richardson | 0 | 0.00% | |
Howie Hawkins and Angela Walker | 0 | 0.00% | |
Kanye West and Michelle Tidball | 0 | 0.00% | |
Brock Pierce and Karla Ballard | 0 | 0.00% | |
Gloria La Riva and Leonard Peltier | 0 | 0.00% | |
Alyson Kennedy and Malcolm Jarrett | 0 | 0.00% | |
Jo Jorgensen and Jeremy "Spike" Cohen | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Kevin O'Connor | 0 | 0.00% | |
Oliver Steinberg | 0 | 0.00% | |
Jason Lewis | 0 | 0.00% | |
Tina Smith | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Slater Johnson | 0 | 0.00% | |
Rae Hart Anderson | 0 | 0.00% | |
Michelle Fischbach | 0 | 0.00% | |
Collin C Peterson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Mark Johnson | 0 | 0.00% | |
Reed Perkins | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
John Burkel | 0 | 0.00% | |
Connie Lindstrom | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
C. J. Peterson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Carey Mortenson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Joseph Wilebski | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Matthew Kuznia | 0 | 0.00% | |
Michael Olsonawski | 0 | 0.00% | |
Crisa Mortenson | 0 | 0.00% | |
Teal Plaine | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Michelle MacDonald | 0 | 0.00% | |
Paul Thissen | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Carol Hooten | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Randall J Slieter | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Jeanne Cochran | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Kevin G. Ross | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Matthew Mallie | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Benjamin T. Lindstrom | 0 | 0.00% | |
Charles D Halverson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
D. Korey Wahwassuck | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Anne M. Rasmusson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Sarah L. McBroom | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Robert D. Tiffany | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Tamara L. Yon | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Jeffrey S. Remick | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
James Hughes | 0 | 0.00% | |
Jana M Austad | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Patricia Aanes | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Darlene Rivera Spalla | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN | 0 | 0.00% |