Unofficial Results Tuesday, November 6, 2018
Results for Selected Precincts in Stearns County
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Jim Newberger | 0 | 0.00% | |
Amy Klobuchar | 0 | 0.00% | |
Dennis Schuller | 0 | 0.00% | |
Paula M Overby | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Karin Housley | 0 | 0.00% | |
Tina Smith | 0 | 0.00% | |
Sarah Wellington | 0 | 0.00% | |
Jerry Trooien | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Tom Emmer | 0 | 0.00% | |
Ian Todd | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Jeff Howe | 0 | 0.00% | |
Joe Perske | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Lisa Demuth | 0 | 0.00% | |
Jim Read | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Jeff Johnson and Donna Bergstrom | 0 | 0.00% | |
Tim Walz and Peggy Flanagan | 0 | 0.00% | |
Chris Wright and Judith Schwartzbacker | 0 | 0.00% | |
Josh Welter and Mary O'Connor | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
John Howe | 0 | 0.00% | |
Steve Simon | 0 | 0.00% | |
William Denney | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Pam Myhra | 0 | 0.00% | |
Julie Blaha | 0 | 0.00% | |
Michael Ford | 0 | 0.00% | |
Chris Dock | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Doug Wardlow | 0 | 0.00% | |
Keith Ellison | 0 | 0.00% | |
Noah M. Johnson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Randy R Schreifels | 0 | 0.00% | |
John William Beuning | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Dave Bentrud | 0 | 0.00% | |
Steve Soyka | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Janelle P. Kendall | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Charles R Uphoff | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Thomas Gregory | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Andrea Lawrence Wheeler | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Wayne Kruchten | 0 | 0.00% | |
Kris T Crandall | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Natalie Ringsmuth | 0 | 0.00% | |
Larry Hosch | 0 | 0.00% | |
Les Green | 0 | 0.00% | |
Peter Hamerlinck | 0 | 0.00% | |
Beth Schlangen | 0 | 0.00% | |
Zachary Dorholt | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Lorie Skjerven Gildea | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Barry Anderson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Michelle MacDonald | 0 | 0.00% | |
Margaret Chutich | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Anne McKeig | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Anthony L. Brown | 0 | 0.00% | |
Lucinda Ellen Jesson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Tracy Smith | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Renee L. Worke | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Jill Flaskamp Halbrooks | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Diane Bratvold | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
James B. Florey | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Kris H. Davick-Halfen | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Timothy M. Churchwell | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Gail T. Kulick | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Mary B. Mahler | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Matthew M. Quinn | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Gretchen D. Thilmony | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Sharon Grewell Benson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Barbara R. Hanson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
William J. Cashman | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Shan C. Wang | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |