Unofficial Results Tuesday, November 6, 2018
Results for Selected Precincts in Lake Of The Woods County
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Jim Newberger | 0 | 0.00% | |
Amy Klobuchar | 0 | 0.00% | |
Dennis Schuller | 0 | 0.00% | |
Paula M Overby | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Karin Housley | 0 | 0.00% | |
Tina Smith | 0 | 0.00% | |
Sarah Wellington | 0 | 0.00% | |
Jerry Trooien | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Dave Hughes | 0 | 0.00% | |
Collin C. Peterson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Matthew J. Grossell | 0 | 0.00% | |
Michael Northbird | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Jeff Johnson and Donna Bergstrom | 0 | 0.00% | |
Tim Walz and Peggy Flanagan | 0 | 0.00% | |
Chris Wright and Judith Schwartzbacker | 0 | 0.00% | |
Josh Welter and Mary O'Connor | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
John Howe | 0 | 0.00% | |
Steve Simon | 0 | 0.00% | |
William Denney | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Pam Myhra | 0 | 0.00% | |
Julie Blaha | 0 | 0.00% | |
Michael Ford | 0 | 0.00% | |
Chris Dock | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Doug Wardlow | 0 | 0.00% | |
Keith Ellison | 0 | 0.00% | |
Noah M. Johnson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Lorene G Hanson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Susan J. Ney | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Gary Fish | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
James Austad | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Franklin D. Sindelir | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Roger Krause | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Gerald Landby | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Stanley J. Desrosier | 0 | 0.00% | |
David Palm | 0 | 0.00% | |
Timothy S. Friesner | 0 | 0.00% | |
Leland Hendrickson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Steven Brosdahl | 0 | 0.00% | |
Michael Nordine | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Bryan Hontvet | 0 | 0.00% | |
Tim Fast | 0 | 0.00% | |
Winter Booth | 0 | 0.00% | |
Brad Woodward | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Lorie Skjerven Gildea | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Barry Anderson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Michelle MacDonald | 0 | 0.00% | |
Margaret Chutich | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Anne McKeig | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Anthony L. Brown | 0 | 0.00% | |
Lucinda Ellen Jesson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Tracy Smith | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Renee L. Worke | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Jill Flaskamp Halbrooks | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Diane Bratvold | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
James B. Florey | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Shari Schluchter | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
David F. Hermerding | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
John G. Melbye | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Heidi M. Chandler | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Christopher J. Strandlie | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Erik J. Askegaard | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Annie Claesson-Huseby | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |