Unofficial Results Tuesday, November 6, 2018
Results for Selected Precincts in Chippewa County
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Jim Newberger | 0 | 0.00% | |
Amy Klobuchar | 0 | 0.00% | |
Dennis Schuller | 0 | 0.00% | |
Paula M Overby | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Karin Housley | 0 | 0.00% | |
Tina Smith | 0 | 0.00% | |
Sarah Wellington | 0 | 0.00% | |
Jerry Trooien | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Dave Hughes | 0 | 0.00% | |
Collin C. Peterson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Tim Miller | 0 | 0.00% | |
Lyle Koenen | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Jeff Johnson and Donna Bergstrom | 0 | 0.00% | |
Tim Walz and Peggy Flanagan | 0 | 0.00% | |
Chris Wright and Judith Schwartzbacker | 0 | 0.00% | |
Josh Welter and Mary O'Connor | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
John Howe | 0 | 0.00% | |
Steve Simon | 0 | 0.00% | |
William Denney | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Pam Myhra | 0 | 0.00% | |
Julie Blaha | 0 | 0.00% | |
Michael Ford | 0 | 0.00% | |
Chris Dock | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Doug Wardlow | 0 | 0.00% | |
Keith Ellison | 0 | 0.00% | |
Noah M. Johnson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Derek Olson | 0 | 0.00% | |
Shawn Joyce | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Douglas Kluver | 0 | 0.00% | |
Matthew Haugen | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Michelle Overholser | 0 | 0.00% | |
Ray A. Trager | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Calin Eisenlohr | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Steve Jacobson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Ardell Tensen | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Brad Heida | 0 | 0.00% | |
Tim Stutelberg | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Debi Brandt | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
YES | 0 | 0.00% | |
NO | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
YES | 0 | 0.00% | |
NO | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
YES | 0 | 0.00% | |
NO | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Lorie Skjerven Gildea | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Barry Anderson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Michelle MacDonald | 0 | 0.00% | |
Margaret Chutich | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Anne McKeig | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Anthony L. Brown | 0 | 0.00% | |
Lucinda Ellen Jesson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Tracy Smith | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Renee L. Worke | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Jill Flaskamp Halbrooks | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Diane Bratvold | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
James B. Florey | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Dwayne N. Knutsen | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Charles Glasrud | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Amy J. Doll | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Stephen J. Wentzell | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |