Unofficial Results Tuesday, November 8, 2016
Results for Selected Precincts in St. Louis County
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Donald J. Trump and Michael R. Pence | 0 | 0.00% | |
Hillary Clinton and Tim Kaine | 0 | 0.00% | |
Darrell Castle and Scott Bradley | 0 | 0.00% | |
Dan R. Vacek and Mark Elworth, Jr. | 0 | 0.00% | |
Alyson Kennedy and Osborne Hart | 0 | 0.00% | |
Jill Stein and Howie Hawkins | 0 | 0.00% | |
"Rocky" Roque De La Fuente and Michael Steinberg | 0 | 0.00% | |
Evan McMullin and Nathan Johnson | 0 | 0.00% | |
Gary Johnson and William Weld | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Stewart Mills | 0 | 0.00% | |
Rick Nolan | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Skeeter Tomczak | 0 | 0.00% | |
David J Tomassoni | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Matt Matasich | 0 | 0.00% | |
Jason I. Metsa | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Gary A. Rantala | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Charles F Bainter | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Mark Peterson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Gary Rantala | 0 | 0.00% | |
Ronald Marinaro | 0 | 0.00% | |
Chris Koivisto | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Natalie Hudson | 0 | 0.00% | |
Michelle L. MacDonald | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Louise Dovre Bjorkman | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Denise D. Reilly | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Michelle A. Larkin | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Randolph W. Peterson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Larry Stauber Jr. | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Peter M. Reyes, Jr. | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Matthew E. Johnson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Heidi Schellhas | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Francis Connolly | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Terrence M. Aronson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Mike Cuzzo | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Theresa M. Neo | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Mark A. Munger | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Leslie E. Beiers | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |