Unofficial Results Tuesday, November 8, 2016
Results for Selected Precincts in Marshall County
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Donald J. Trump and Michael R. Pence | 0 | 0.00% | |
Hillary Clinton and Tim Kaine | 0 | 0.00% | |
Darrell Castle and Scott Bradley | 0 | 0.00% | |
Dan R. Vacek and Mark Elworth, Jr. | 0 | 0.00% | |
Alyson Kennedy and Osborne Hart | 0 | 0.00% | |
Jill Stein and Howie Hawkins | 0 | 0.00% | |
"Rocky" Roque De La Fuente and Michael Steinberg | 0 | 0.00% | |
Evan McMullin and Nathan Johnson | 0 | 0.00% | |
Gary Johnson and William Weld | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Dave Hughes | 0 | 0.00% | |
Collin Peterson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Mark Johnson | 0 | 0.00% | |
Kip Fontaine | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Dan Fabian | 0 | 0.00% | |
George Nyakasi Bass | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Stuart Nordling | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Carl Green | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Andrew Oslund | 0 | 0.00% | |
Karinna Tinnes | 0 | 0.00% | |
Jeremy Rychlock | 0 | 0.00% | |
Stacy Englund | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Terry Drangstveit | 0 | 0.00% | |
John P. Lovly | 0 | 0.00% | |
Tim D. Hruby | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Natalie Hudson | 0 | 0.00% | |
Michelle L. MacDonald | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Louise Dovre Bjorkman | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Denise D. Reilly | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Michelle A. Larkin | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Randolph W. Peterson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Larry Stauber Jr. | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Peter M. Reyes, Jr. | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Matthew E. Johnson | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Heidi Schellhas | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Francis Connolly | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Earl E. Maus | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Eric Schieferdecker | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Paul T. Benshoof | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Paul E. Rasmussen | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Donna K. Dixon | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |
Party | Candidate | Totals | Percent |
---|---|---|---|
Kristine R. DeMay | 0 | 0.00% | |
WRITE-IN** | 0 | 0.00% |